Hudební výlet do Olomouce 28. 3. 2023

04.04.2023

V úterý 28. března jsme se vydali s hrstkou dětí Nauky o hudbě do Reduty v Olomouci na představení Moravské filharmonie Melodie a příběhy v písních.

Provázející paní učitelka spolu s klaunem, písničkářem a představitelkou melodie připravili dětem zábavný program plný písniček a vtipných scének. Pořad byl nejen zábavný, ale i poučný. Děti měly možnost vidět a slyšet naživo komorní soubor Moravské filharmonie, který jim hlavní protagonisté představili. Naši žáci ukázali, že mají hudební přehled, pohotově reagovali na otázky paní učitelky a soustředěně pořad vnímali.

Po představení na nás čekala prohlídka Horního i Dolního náměstí s příběhy spojenými s historií a památkami Olomouce. Přestože nám počasí nepřálo, výlet se vydařil a převládaly ty hezké zážitky. Děkujeme dětem za vzorné chování a příjemnou náladu.