Externí forma výuky nauky o hudbě: 

Termíny přezkoušení  II. pololetí 2016 /2017  

  •   1. 6. a  2. 6. 2017
  •   5. 6. –  9. 6. 2017
  • 12. 6. – 15. 6. 2017                                                       

Den a čas přezkoušení: po domluvě s p. uč. P. Krňávkovu, T. Odstrčilovou a A. Rubešovou

(viz. seznam externistů a přiřazení k vyučujícím)

Bližší informace.

 

 

 

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM ABSOLVENTSKÝCH PŘEHRÁVEK

 A FOCENÍ ABSOLVENTŮ

 4. a 5. 4. 2017 – Koncertní sál ZUŠ

                                                           

 Úterý 4. dubna

 14.00 – 14.05  uč. Lenka Čermáková

  • L. Divišová

14.15 – 14.20   uč. Hana Bednářová

  • V. Meixnerová

14.30 – 14.45   uč. Marie Vintrová

  • A. Bartošová, M. Klimeš

14.55 – 15.05   uč. Dominik Kolčava

  • O. Ozorovský

15.15 – 15.35   uč. Lucie Skalická             

  • T. Skálová, K. Žačková, M. Bartoňová

15.35 – 15.40   uč. Aneta Kladivová

  • K. Hojgrová

15.50 – 16.00   uč. Terezie Odstrčilová

  • V. Hampl, S. Smékalová

 

 

Středa 5. dubna

 14.00 – 14.10   uč. Ivo Čermák

  • P. Eliáš

14.20 – 14.25   uč. Zuzana Řeháková

  • D. Schneiderová

14.35 – 14.40   uč. Eva Vurstová

  • A. Křížová

14.50 – 14.55   uč. Lenka Hadová

  • A. Havlíčková

15.05 – 15.10   uč. Jana Stejskalová

  • M. Jandík

15.20 – 15.35   uč. Petr John

  • B. Frýdová, T. Frýdová, J. Jedelská

15.45 – 16.05   uč. Jana Kuzníková  

  • J. Jedelská, V. Skalický, V. Hufová, M. Žalio

16.15 – 16.25   uč. Pavel Doubrava

  • B. Kvapilová

16.35 – 16.45   uč. Martina Valentová

  • V. Linhart, E. Sittová

16.55 – 17.05   uč. Gabriela Kubíčková

  • J. Divišová

 

Lucie Skalická  – A. Benešová – 27. 3.  v 15.00 hod.  náhradní termín

 

 

 

 

 

Vyhlášení Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury za rok 2016 

 

Externí forma výuky nauky o hudbě: 

Termíny přezkoušení  I. pololetí 2016 /2017  

  •   3. 1. –   6. 1. 2017
  •   9. 1. – 13. 1. 2017                                                       

Den a čas přezkoušení: po domluvě s p. uč. P. Krňávkovu, T. Odstrčilovou a A. Rubešovou

(viz. seznam externistů a přiřazení k vyučujícím)

 

Bližší informace.

 

 

*************************************************************************************************************************

 

K r a j s k á   p ř e h l í d k a   t a l e n t o v a n ý c h   k l a v í r i s t ů – 14. dubna 2016 – koncertní sál ZUŠ Zábřeh, Školská 9

 

**************************************************************************************************************************

  **********************

ČASOVÝ HARMONOGRAM ABSOLVENTSKÝCH PŘEHRÁVEK

A FOCENÍ ABSOLVENTŮ

 5. 4. 2016 – Koncertní sál ZUŠ

 

 

13.00 – 13.05     Odstrčilová Terezie

Lucie Pěničková              7./I.       kytara

13.10 – 13.40     Grúzová Eva

Sabina Kvapilová            7./I.       zpěv

Daniela Hrochová           7./I.       zpěv

Kristýna Novotná            7./I.       zpěv

Kateřina Bezchlebová    7./I.       zpěv

 

13.45 – 13.50  Rýznarová Eliška

Andriana Kryvlyak         7./I.       klavír

Anežka Poláchová          7./I.       klavír

13.55 – 14.00  Řeháková Zuzana

Martina Hajtmarová     7./I.       klavír

14.05 – 14.30 Vintrová Marie

Jakub Haltmar               7./I.      klavír

František Dvořák           7./I.      klavír

Marek Grulich                4./II.      klavír

Adam Schiffer                 4./II.      klavír

14.35 – 14.40  Pavlíková Blanka

Kateřina Kantorová       4./II.      lesní roh

14.45 – 14.50   Kuzníková Jana

Aneta Bláhová                7./I.       kytara

14.55 – 15.15  Václav Lukáš

Barbora Frýdová            4./I.       baryton

Pavel Doležel                  4./I.       tenor

15.20 – 15.25  Doubrava Pavel

Aneta Potěšilová            4./I.       klarinet

15.30 – 15.40  Valentová Martina

Janáková Jitka               7./I.       klavír

Měšťánková Anna          7./I.       klavír

15.45 – 15.50  Rubešová Alexandra

Lucie Divišová                7./I.       příčná flétna

15.55 – 16.15  Stejskalová Jana

Marie Bartoňová            7./I.       klavír

Anna Hrochová              7./I.       klavír

Kateřina Šinclová          7./I.       klavír

Lukáš Suchý                    7./I.       klavír

16.20 – 16.45  Kubíčková Gabriela

Martin Klimeš                 7./I.       zobcová flétna

Anna Kubíčková             7./I.       zobcová flétna

16 .50 – 16. 55  Hlochová Šárka

Martina Brabcová          7./I.       zpěv

17.00 – 17.20  Vepřek Lubomír

Čech Přemysl                  4./I.       tenor

Hrubý Ondřej                 4./I.       trubka

Lexman Václav               4./I.       bicí nástroje

Staudinger Vít                4./I.       bicí nástroje

17.25 – 17. 30 Stejskalová Zdislava

Martina Brabcová          7./I.       klavír

Náhradní termín              Kubíčková Gabriela        Michaela Kotrašová       4./I.       klarinet

Náhradní termín              Skalická Lucie                    Kateřina Kolářová        4./II.      příčná flétna