• Ve středu 28. února 2018 proběhlo v naší škole okresní kolo ve hře na dechové a bicí nástroje. Soutěže se zúčastnilo celkem 54 soutěžících ze ZUŠ Loštice, ZUŠ Šumperk a ZUŠ Zábřeh. Naši školu zastupovalo 30 žáku ve hře na zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, hoboj, lesní roh, trubku, trombon, tenor, baryton, tubu a bicí, z toho 20 jich postoupilo do krajského kola. Krajské kolo ve hře na bicí nástroje proběhne ve středu 21. března v ZUŠ Šternberk. Krajské kolo ve hře na žesťové dechové nástroje bude hostit v úterý 27. března opět naše škola. Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje pak bude následovat ve středu 28. března v Hranicích.

  Postupující:

  Barbora Ondráčková – zobcová flétna
  Mona Azzani – hoboj
  Zdeňka Pazderníková – lesní roh
  Adéla Ondráčková – lesní roh
  Marek Compel – trubka
  Marek Blaha – trubka
  Ondřej Hrubý – trubka
  Lucie Divišová – trombon
  Stella Vinklerová – trombon
  Adam Azzani – trombon
  Petr Frýda – tenor
  Pavlína Přibáňová – baryton
  Petra Přibáňová – tenor
  Karel Prachař – tuba
  Vojtěch Krmela – tuba
  Jakub Doležal – bicí
  Matyáš Bezchleba – bicí
  Martin Šincl – bicí
  Jiří Vaško – bicí
  Václav Lexman – bicí
   

  Věříme, že dlouhodobá práce našich žáků a jejich učitelů bude zúročena úspěchy v krajském kole.
  Přejeme jim hodně štěstí!

Top