• Ve středu 28. února 2018 proběhlo v naší škole okresní kolo ve hře na dechové a bicí nástroje. Soutěže se zúčastnilo celkem 54 soutěžících ze ZUŠ Loštice, ZUŠ Šumperk a ZUŠ Zábřeh. Naši školu zastupovalo 30 žáku ve hře na zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, hoboj, lesní roh, trubku, trombon, tenor, baryton, tubu a bicí, z toho 20 jich postoupilo do krajského kola. Krajské kolo ve hře na bicí nástroje proběhne ve středu 21. března v ZUŠ Šternberk. Krajské kolo ve hře na žesťové dechové nástroje bude hostit v úterý 27. března opět naše škola. Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje pak bude následovat ve středu 28. března v Hranicích.

Postupující:

Martin Šincl – bicí
    Jiří Vaško – bicí
    Václav Lexman – bicí

Věříme, že dlouhodobá práce našich žáků a jejich učitelů bude zúročena úspěchy v krajském kole.
    Přejeme jim hodně štěstí!