• Podzimní koncert 16. listopadu umožnil žákům předvést první výsledky svého snažení v zušce. Stejně jako hraje podzim mnoha barvami, byl i koncert barevný pestrými melodiemi. Do příprav se zapojila téměř všechna oddělení a nabídla posluchačům různorodý repertoár. V programu se objevila jména známých skladatelů, jako jsou Antonín Dvořák nebo Bohuslav Martinů, i jména současných autorů. Artificiální hudba se střídala s hudbou lehčího a modernějšího žánru v sólových i komorních výstupech. Přestože uběhly od začátku roku teprve dva měsíce, všichni účinkující ukázali, že jim hudba dělá radost a baví je. Děkujeme jim za příjemný podvečer a poděkování patří také rodičům, prarodičům a přátelům školy, kteří se přišli podívat a podpořili naše žáky.

Tímto také srdečně zveme

na Adventní koncert v kostele sv. Barbory 10. prosince ve 14.00 hodin.