• Dalších patnáct absolventů složilo ve středu 17. května poslední zkoušku studia základní umělecké školy, a to na druhém Absolventském koncertě. Program koncertu byl velmi pestrý žánrově i zvukově. V první polovině zněly spíše skladby hudby artificiální, na kterou v druhé části plynule navázali autoři hudby folkové, rockové a popové. Velkým osvěžením koncertu byla komorní smyčcová tělesa a spolupráce žáků kytarového a pěveckého oddělení. Příprava těchto vystoupení není jednoduchá, vyžaduje velké úsilí a zodpovědnost všech žáků i pedagogů. Vystupování na pódiu není vůbec snadné a všichni absolventi tuto zkoušku odvahy složili na výbornou. Děkujeme za krásný zážitek a doufáme, že hudba zůstane těmto mladým hudebníkům v srdci.

Srdečně zveme na Slavnostní koncert 30. 5. v 18.00 hodin v Kulturním domě Zábřeh.