• Čtvrtá vernisáž v tomto roce se uskutečnila 6. dubna a tentokrát zahájila výstavu fotografií.

Paní Ivana Brzobohatá, která je její autorkou, přenesla do výstavní síně kouzlo barev a tajů přírody. Zachycuje krásu krajiny v různých denních dobách po celý rok. Na jejích fotkách se objevují také malí živočichové, rostliny i květy. Výstava je výsledkem dvouleté aktivní fotografické činnosti. Autorka je zapálená pro věc a tvoří především pro radost a potěšení okolí. Její fotografie jsou naplněny citem, nápadem, lehkostí a výsledek je dílem nespoutanosti pravidly nebo požadavky daného oboru.

V minigalerii vystavila práce dětí Mateřská škola Severáček, kterou představila paní ředitelka Mgr. Jana Kratochvílová. Chodba opět ožila obrázky a výrobky dětí, které se zaměřily převážně na velikonoční tematiku. Tyto děti se také zapojily svým tanečním vystoupením do kulturního programu.

4. května přivítá galerie malíře Jana Polanského a v minigalerii bude vystavovat ZŠ Školská Zábřeh.

Těšíme se na Vás