• V úterý 20. 12. 2016 navštívili žáci ZUŠ Zábřeh Penzion pro seniory v Postřelmově. Čekalo je, stejně jako v minulých letech, vřelé přivítání i zvědavé očekávání, co tentokrát hudební program přinese. V Postřelmově je totiž nadílka oboustranná. Malí hudebníci se mohou spolehnout na to, že nezůstanou sólisty, ale publikum je u všech alespoň trochu známých písní a skladeb doprovází zpěvem. Také letos nebyla ani jedna strana zklamaná, program nabídl tradiční lidové i vánoční písně a zařadil i náročnější skladby především pro sólový klavír, jejichž protagonisté sklidili nadšené ovace.

Závěr celého programu patřil kromě společného zpěvu i bohatému občerstvení. Na děti i diváky čekalo napečené cukroví a další lákavé odměny. Největší odměnou ale bylo srdečné poděkování a pozvání ke spolupráci v příštím roce. My si velmi ceníme publika, které pomáhá vystupujícím, povzbuzuje a upřímně se raduje z úspěchu.