•       6. října se uskutečnila v Galerii Tunklův dvorec netradiční výstava. Jejími autory jsou studenti Michael – Střední školy a Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. v Olomouci. Výstava má název Škola Michael for Mamma HELP a má za cíl upozornit ženy na riziko zhoubného onemocnění rakoviny prsu a na nutnost prevence. Nese podtitul „Tak jak to vidí, cítí a vnímá mladá generace fotografů.“ Sami studenti říkají: „Začali jsme se o tomto problému, o této nemoci více bavit nejen mezi sebou, ale i s rodiči a kamarády. Přemýšleli jsme, jak vystihnout a zachytit to podstatné, aby fotky oslovily. Toto téma nás posunulo profesně dál, bylo skvělé fotit pro Mamma HELP už proto, že prevence není nikdy dost.“
    Nad výstavou převzal záštitu starosta města RNDr. Mgr. František John, Ph.D. Zpěvem o naději a radosti ji doprovodila paní Lenka Hadová. V minigalerii zůstává sbírka autogramů paní Jany Veselé.